Multigym TurnVerbond Overpelt: 3de en 4de leerjaar (groep 2)

Multigym is een sportaanbod voor meisjes vanaf het 1ste leerjaar tot 16j waarin de gymnastische en fysieke basisvorming, de motorische ontwikkeling en de plezierbeleving centraal staan.
Tijdens deze lessen op recrea-niveau komen de 4 toestellen van het meisjesturnen aan bod: grond, balk, brug en sprong en daarnaast ook oefeningen op de airtrack.
Kom gerust een proefles doen! Deze groep is verdeeld in drie groepen. Ze turnen op zaterdag: groep 1: 1ste en 2de leerjaar, groep 2: 3 en 4de leerjaar. groep 3 vanaf 5de leerjaar. Tijdens de schoolvakanties is er geen les (wel de eerste zaterdag van de vakantie)

De gymnasten van het 3de en 4de leerjaar turnen van 10u30 tot 12u.

Meer info op onze website, facebookpagina of via tvo.overpelt@gmail.com.

Let op: aangezien sommige groepen snel volzet zijn, schrijf je best zo snel mogelijk in.Online inschrijven via volgende link: http://inschrijvingen.gymfed.be/wizard/index?get=stamnummer=914

Als de groep volzet is, wordt er een wachtlijst geopend via mail: tvo.overpelt@gmail.com

Locatie

Sportcentrum De Bemvoort
Jeugdlaan 8, 3900 Overpelt (Pelt)

Leeftijd

vanaf 6 tot 15 jaar

Categorieën

Naar top